Markalar
 

Hakkımızda

 

HAKKIMIZDA
 

Firmamız; 1988 yılında başlayan çalışma hayatı ve tecrübe birikimi, 2005 yılında EMT kimliği ile profesyonelleştirilmiştir. Firmamız; Endüstriyel Mutfak Ekipmanları (Hazırlama ve pişirme) , Isıtma, Soğutma, Gaz sistemleri ve Çamaşır hane sektöründeki tüm cihazların (marka bağımlılığı olmaksızın) tamir-bakım-servis ve yedek parça ihtiyacını karşılamak maksadıyla kurulmuştur.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ni ilke edinen firmamız; müşterilerine; edindiği yüksek bilgi ve tecrübe birikimi ışığında, kurumsal ve bireysel sorunlarına çözüm ortağı olma kararlılığı içerisinde ve toplam kalite yönetimi ruhu ile sürekli gelişmeyi hedeflemiştir.

Firmamız; yeniliğe ve teknolojiye açık yapısıyla kendini geliştirmiştir; arıza ihbarını elektronik posta yoluyla kabul edebilen, arıza ihbarlarını bildirildiği andan itibaren bilgisayar programlarına girerek, tamir ve bakımların durumunu bilgisayar üzerinden takip eden, her cihaza bilgisayar ortamında ayrı kart açıp, arıza sıklıklarını- sürelerini ve kendi teknisyenlerini kontrol eden bir yapıda çalışmaktadır.